Nieuwjaarsreceptie 14 januari – 19:30 uur

Nieuwjaarsreceptie 14 januari – 19:30 uur

Beste leden, vrijwilligers, trainers en sponsoren van sv Batavia90, Wij nodigen u van harte uit voor onze nieuwjaarsreceptie op 14 januari vanaf 19:30 uur bij S.V. Batavia90. Voordat we het nieuwe jaar inluiden, heeft het eerste team van onze vereniging een vriendschappelijk wedstrijd tegen de Buitenboys uit Almere. We hopen dat veel van u de wedstrijd komen aanmoedigen. Na afloop van de wedstrijd zullen de jongens zich klaar maken voor de receptie. De receptie zal plaatsvinden vanaf 19:30 uur, waar we terugblikken op het afgelopen jaar en vooruitkijken naar de toekomst van onze vereniging. Er zal een DJ zijn en live muziek om het feest compleet te maken. Ook zorgen we voor een hapje en een drankje. De voorzitter zal een speech houden waarin hij zijn visie voor de toekomst van de vereniging zal delen. We hopen u te mogen begroeten op onze nieuwjaarsreceptie, waar we dit dan samen kunnen vieren en het nieuwe jaar inluiden. Met vriendelijke groet, Het bestuur van sv Batavia90
WhatsApp
Twitter
Facebook
LinkedIn