Een aantal weken geleden heeft onze vereniging zich aangemeld voor de DEEN Sponsor Actie die vanaf zondag 18 juli zal starten. Deze editie is een bijzondere, want het is de laatste Sponsor Actie bij DEEN Supermarkten.

Ook dit jaar ontvingen Deen veel aanmeldingen en het selecteren van de deelnemende verenigingen was dan ook niet eenvoudig. Uiteraard is gekeken of alle aanmeldingen voldeden aan de van tevoren vastgestelde criteria. Er is een selectie gemaakt waarbij er maximaal 5 verenigingen per winkel zijn gekozen.

Deen is zeer verheugd ons te kunnen meedelen dat onze vereniging is geselecteerd om deel te nemen aan de actie. Van harte gefeliciteerd! Kijk op deen.nl/sponsoractie om te zien aan welke winkel u gekoppeld bent.

Om in 4 weken tijd veel munten te verzamelen (hoe meer munten, hoe hoger de sponsorbijdrage!), is het belangrijk dat onze vereniging zich op een positieve wijze presenteert.

Wij rekenen op een sportieve strijd en positieve inzet van Batavia 90.

Met vriendelijke groet,

Stichting DEEN Jeugdsponsoring

Directie DEEN Supermarkten B.V.