Voorbereiding seizoen 2023/2024 – 8&9 jaar

Voorbereiding seizoen 2023/2024 – 8&9 jaar

Beste leden en voetballiefhebbers,

We hebben een mededeling voor u! SV Batavia90 organiseert op maandag 5 juni onderlinge wedstrijd training voor onze jongste voetbaltalenten. Dit is een geweldige kans voor onze jeugdspelers om te laten zien wat ze in huis hebben en een kans om opgenomen te worden in de jeugdteams.

Het schema voor de avond is als volgt:
  • 18:00 uur: Onderlinge wedstrijd training voor spelers van onder 8 jaar oud beginnen.
  • 19:00 uur: Onderlinge wedstrijd training voor spelers van onder 9 jaar oud beginnen.
Zorg ervoor dat u op tijd bent om uw kind in te schrijven en dat ze klaar zijn om hun voetbaltalent te tonen!

Bovendien zijn we blij om onze leden op de wachtlijst uit te nodigen om bij ons te komen op deze mooie dag. Dit is een geweldige kans om een idee te krijgen van hoe onze selectiewedstrijden werken en wat we bieden aan onze jonge voetballers.

We kijken er naar uit om jullie allemaal te verwelkomen op ons veld op maandag 5 juni. Laten we samen de toekomstige sterren van SV Batavia90 vieren!

Met sportieve groeten,

Het team van SV Batavia90
WhatsApp
Twitter
Facebook
LinkedIn